Certe Revision AB

Hornsbruksgatan 28,
117 34 Stockholm
08-641 53 60
info@certe.se

Kontakt

Du är alltid välkommen kontakta oss eller hälsa på i vårt trevliga kontor på Hornsbruksgatan 28 i Stockholm.
Claes Sjöblom

Claes Sjöblom

Verksamhetschef som gärna tillbringar fritiden i skärgården tillsammans med familjen, samt med ett stort intresse för näringslivsfrågor, politik och aktiemarknad.

070-618 79 38

claes.sjoblom@certe.se

Magnus Wallenius

Magnus Wallenius

Auktoriserad revisor som gillar att umgås med familj och vänner, åka skidor och träna.

070-618 79 46

magnus.wallenius@certe.se

Daniel Hjälm

Daniel Hjälm

Auktoriserad revisor som gillar att umgås med vänner, god mat, rött vin och att resa. Stolt husse till Siri.

070-618 79 55

daniel.hjalm@certe.se

Mikael Siverwall

Mikael Siverwall

Auktoriserad revisor som ägnar sin fritid åt mountainbike, skoter och fiske.

070-618 79 43

mikael.siverwall@certe.se

Mikael Jonsson

Auktoriserad revisor med stort idrottsintresse.

Tidigare musiksoldat som gärna sjunger karaoke när han inte tillbringar dagarna i skidbacken.

070-618 79 33

mikael.jonsson@certe.se

Petter Kindlund

Petter Kindlund

Auktoriserad revisor som uppskattar fotboll, träning och sällskapsspel samt en bättre frukost i solen.

070-618 79 35

petter.kindlund@certe.se

Andrea Westin Asp

Andrea Westin Asp

Auktoriserad revisor som uppskattar god mat och som gärna ägnar fritiden åt familjen, träning och bakning.

070-618 79 95

andrea.westin@certe.se

Henrik Richardsson

Henrik Richardsson

Auktoriserad revisor som brinner för att göra skillnad för våra kunder. På fritiden är det skidåkning och långa skogspromenader som lockar. Född och uppväxt på västgötaslätten där jag även har en liten sommarstuga som jag gillar att renovera under sommarmånaderna.

070-618 79 45

henrik.richardsson@certe.se

Nicklas Granath

Nicklas Granath

Auktoriserad revisor som ägnar fritiden till sport, resor och goda vänner.

070-618 79 47

nicklas.granath@certe.se

Martin Högberg

Martin Högberg

Revisor som är en livsnjutare och mycket intresserad och duktig på att laga mat.

070-748 24 92

martin.hogberg@certe.se

Susanne Nordin

Susanne Nordin

Revisor som älskar livets kontraster. Spenderar gärna ledig tid på sin favorit-ö, Runmarö, eller på ett par skidor i Härjedalens fjäll.

070-618 79 23

susanne.nordin@certe.se

Sofi Blomkvist

Sofi Blomkvist

Älskar att umgås med min familj och vänner. Uppskattar god mat samt att laga den.

08-641 53 60

sofi.blomkvist@certe.se

Sabina Söderström

Sabina Söderström

Revisor som tycker om att ägna fritiden åt familj och vänner, mysiga hemmakvällar och som gärna njuter av en kopp kaffe i solen.

070-618 79 75

sabina.soderstrom@certe.se

Marcus Bruzelius

Marcus Bruzelius

Revisor med stort intresse för mat, musik och vintersport.

070-618 79 48

marcus.bruzelius@certe.se

Porträtt Tobias Håkansson-Rydén – Certe

Tobias Håkansson-Rydén

Revisor med stort intresse för resor och idrott.

Umgås gärna med familj och vänner på fritiden.

070-618 79 44

tobias.ryden@certe.se

Miriam Sefo

Miriam Sefo

Revisor som älskar att resa och har ett stort intresse för konst. På fritiden testar jag gärna nya restauranger med mina vänner eller övar kattagility med min katt Rio.

070-618 79 51

miriam.sefo@certe.se

Jonas Lindberg

Jonas Lindberg

Revisor med stort intresse för idrott och musik. Ägnar gärna fritiden åt familjen, vänner och träning.

070-618 79 18

jonas.lindberg@certe.se

Lovisa Söderkvist

Lovisa Söderkvist

Revisor som uppskattar god mat och träning i alla dess former. Ägnar gärna fritiden åt att umgås med familj och vänner.

070-618 79 25

lovisa.soderkvist@certe.se

Diana Abdullah

Diana Abdullah

Revisor med stort odlingsintresse. Ägnar gärna fritiden åt familj, vänner samt att mediterar i naturen.

070-618 79 21

diana.abdullah@certe.se

Mikaela Labor

Mikaela Labor

Revisor som brinner för styrketräning, promenader i naturreservat och att upptäcka nya restauranger.

Att ta hand om samlingen med gröna växter och lära nya språk ägnas gärna fritiden åt.

070-618 79 26

mikaela.labor@certe.se

Lana Youssef

Revisor som gillar träning och mat.

Ägnar gärna fritiden åt att umgås med familj och vänner.

070-618 79 13

lana.youssef@certe.se